1. pl
 2. en

Wypełnienie poniższego formularza nie wiąże się z koniecznością zapłaty, ma on na celu usprawnić komunikację. Można również wysłać kilka formularzy aby porównać np. rożnice w cenie miedzy poszczególnymi opcjami. 

Rodzaj materiału jaki Państwa interesuje:
Tkanina brezentowa kolor khaki
Tkanina brezentowa kolor czarny
Materiał PVC kolor khaki
Materiał PVC kolor czarny
Rodzaj miękkiego dachu:
Dach oryginalny składający się z dwóch części (góra i boki + tył)
Dach w wersji HMDS (z zamkami)
Opcja dotycząca okienek / nadstawek na drzwi:
Wysłanie swoich części metalowych
Skorzystanie z naszych części metalowych, oznaczonych na zdjęciu numerem 1 i 2. Okienka te nie są kompletne, oferta ta jest skierowana głównie do klientów, którzy posiadają kompletne okienka.
Kompletne okienka, zawierają one wszystkie części metalowe. nadstawki te nadają się do zamontowania do samochodu.
Kolor części metalowych w okienkach / nadstawkach:
Czarny mat (opcja standard)
RAL 7013
RAL 6003
Inny kolor
Waluta, w której chcą Państwo dokonać płatności:
Złotówki / PLN
Euro / EUR
Twój e-mail:
Uwagi
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Dachy z tkaniny zakładane są one na kabinę samochodów ciężarowych Mercedes Unimog kabrio. Do produkcji dachów oraz nadstawek nad drzwi używamy takich materiałów jak:

 • tkaniny brezentowej takiej jak oryginał z naniesioną powłoką przeciwgnilną i wodoodporną, w kolorach: khaki, czarnym oraz jasny popiel, producent tej tkaniny nie daje gwarancji do do odporności na promienie UV. Dlatego sugerujemy dbanie o niego swoim klientom, mianowicie stawianie w czasie postoju w miejscach zacienionych, pod zadaszeniem, lub nakrywanie szoferki plandeką czy płachtą. 
 • tkaniny takiej jaka jest używana do produkcji dachów kabrio 
 • materiałów PVC

OKIENKA / NADSTAWKI NA DRZWI DO UNIMOGA 404

DACH Z TKANINY, WERSJA HMDS

DACH Z TKANINY WERSJA ORYGINALNA

Mercedes Unimog 404 był produkowany w latach 1955 - 1980. 

UNIMOG 404 CABRIO

Mam do sprzedania okienna / nadstawki na drzwi do Unimoga 404 koloru w kolorze khaki i czarnym, okienka są nowe. Oferta dotyczy nowej tkaniny zewnętrznej (brezent), plexi i wewnętrznego materiału PVC. Dodatkowo w komplet wchodzą:
- dwa elementy metalowe (wypiaskowane i pomalowane, pokazane na zdjęciu) zostały wszyte pomiędzy materiały.
- śrubki M4 przygotowane do przykręcenia pozostałych części do ramek oraz klucz imbus do przykręcenia śrubek. Staramy się mieć nie wielki ich zapas, w związku z tym jesteśmy w stanie szybko je do Państwa wysłać nawet na drugi koniec świata.
Zajmujemy się także renowacją okienek / nadstawek na drzwi do Unimoga 404. Jako tkaninę zewnętrzną stosujemy głównie brezent w kolorze khaki i czarnym, jest także możliwość wykonania ich z tkaniny takiej jak na samochody cabrio czy z materiału PVC.  Usługa obejmuje nową tkaninę zewnętrzną, plexi i wewnętrzny materiał PVC. Nie dotyczy ona części metalowych, natomiast jeżeli jest taka Państwa wola możemy także zająć się wypiaskowaniem i pomalowaniem części metalowych. W tej sprawie prosimy o kontakt.  

Dach oraz nadstawki w drzwiach z tkaniny zostały wykonane w naszej pracowni. Oferujemy dachy w dwóch kolorach tkanin brezentowych: czarnym oraz khaki, takiej samej jak oryginał z naniesioną powłoką przeciwgnilną i wodoodporną. Szyjemy je także z tkanin, które są używane do produkcji dachów cabrio, oraz materiałów PVC  . Oprócz wersji odwzorowanej na oryginale, w naszej pracowni opracowaliśmy zmodyfikowaną wersję - HMDS. Dzięki modyfikacji technologicznej możemy zaoferować dach niczym nie odbiegający od oryginału w atrakcyjniejszej cenie.

Dach oraz nadstawki w drzwiach z tkaniny zostały wykonane w naszej pracowni. Oferujemy dachy w dwóch kolorach tkanin brezentowych: czarnym oraz khaki, takiej samej jak oryginał z naniesioną powłoką przeciwgnilną i wodoodporną. Szyjemy je także z tkanin, które są używane do produkcji dachów cabrio, oraz materiałów PVC . Ten dach został wykonany na podstawie oryginalnego wzoru.  

Dzięki Panu Romanowi nasza firma rozszerzyła swoją ofertę o dachy i okienka z tkaniny, Pan Roman zlecił nam wykonanie kopi dostarczonego, zniszczonego dachu z tkaniny.

Dachy te zakładane są na kabinę  samochodów ciężarowych Mercedes Unimog kabrio.

Trochę historii: Unimog (skrót od „Universal-Motor-Gerät”, z niem. „Pojazd Uniwersalny”) – marka nośników narzędzi specjalistycznych oraz pojazdów transportowo-roboczych dla bardzo trudnych warunków terenowych, czyli średnich samochodów ciężarowych z napędem na wszystkie koła, zdolnych do poruszania się w terenie, wykorzystywanych przez specjalistyczne służby i w wojsku.

Samochód wykorzystywany jest dla różnych celów: służy w rolnictwie, leśnictwie, służbach komunalnych (m.in. przy odśnieżaniu), systemach transportu szynowego (min. do napraw sieci trakcyjnej, holowania/spychania pojazdów szynowych, odśnieżania torowisk), straży pożarnej, w wojsku (m.in. jako karetka wojskowa) itd., a także w ciężkich pracach transportowych w trudnym terenie.

Stare modele, w których występują wersje kabrio i serie:

 • Unimog 401,

 • Unimog 404,

 • Unimog 406,

 • Unimog 411,

 • Unimog 416,

 • Unimog 421,

DACHY, NADSTAWKI NAD DRZWI / RAMKI OKIENNE Z TKANINY

 DO SAMOCHODÓW MERCEDES UNIMOG KABRIO 

 1. pl
 2. en

               KONTAKT:

               +48 502 493 461

               hmds.info@gmail.com

Social Media

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.