KOMPLETNE OKIENKA , NADSTAWKI NA DRZWI 

OFERTA W PRZYTOWANIU!!!

Wypełnienie poniższego formularza nie wiąże się z koniecznością zapłaty, ma on na celu usprawnić komunikację. Można wysłać kilka formularzy aby porównać np. różnice w cenie miedzy poszczególnymi opcjami.  

FORMULARZ DOTYCZĄCY DACHU I RAMEK OKIENNYCH DO UNIMOGA 404

Kolorystyka materiału na dachy cabrio.

Rodzaj materiału jaki Państwa interesuje:
Tkanina brezentowa kolor khaki
Tkanina brezentowa kolor czarny
Materiał PVC kolor khaki
Materiał PVC kolor czarny
Tkanina taka jak na dachy cabrio
Rodzaj miękkiego dachu:
Dach oryginalny składający się z dwóch części (góra i boki + tył)
Dach w wersji HMDS (z zamkami)
Opcja dotycząca okienek / nadstawek na drzwi:
Wysłanie swoich części metalowych
Skorzystanie z naszych części metalowych, oznaczonych na zdjęciu numerem 1 i 2. Okienka te nie są kompletne, Brakuje w nich większości części metalowych, które są konieczne do zamontowania ich na samochód. Oferta ta jest skierowana głównie do klientów, którzy posiadają kompletne okienka.
Kompletne okienka, zawierają one wszystkie części metalowe. nadstawki te nadają się do zamontowania do samochodu.
Kolor części metalowych w okienkach / nadstawkach:
Czarny mat (opcja standard)
RAL 7013
RAL 6003
Inny kolor
Osłonę skrzyni biegów wykonujemy z materiału o nazwie handlowej CODURA
Kolor czarny
Kolor khaki
Waluta, w której chcą Państwo dokonać płatności:
Złotówki / PLN
Euro / EUR
Adres dostawy, adres ten jest nam niezbędny w celu podania kosztów wysyłki.
Twój e-mail:
Uwagi
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Dachy z tkaniny zakładane są one na kabinę samochodów ciężarowych Mercedes Unimog cabrio. Do produkcji dachów oraz nadstawek nad drzwi używamy takich materiałów jak:

 • tkaniny brezentowej takiej jak oryginał z naniesioną powłoką przeciwgnilną i wodoodporną, w kolorach: khaki, czarnym oraz jasny popiel, producent tej tkaniny nie daje gwarancji do do odporności na promienie UV. Dlatego sugerujemy dbanie o niego swoim klientom, mianowicie stawianie w czasie postoju w miejscach zacienionych, pod zadaszeniem, lub nakrywanie szoferki plandeką czy płachtą. Oferujemy swoje wyroby w 2 wersjach kolorystycznych: khaki i czarnym.
 • materiał PVC, jest ogólnie bardziej odporny na przetarcia, jest także odporny na promienie UV natomiast nie przepuszcza powietrza. Oferujemy swoje wyroby w 2 wersjach kolorystycznych: khaki i czarnym.
 • tkaniny takiej jaka jest używana do produkcji dachów cabrio 

OKIENKA , NADSTAWKI NA DRZWI 

Oferta skierowana głównie do posiadaczy kompletnych ramek okiennych

OKIENKA / NADSTAWKI NA DRZWI DO UNIMOGA 404

DACH Z TKANINY, WERSJA HMDS

DACH Z TKANINY WERSJA ORYGINALNA

Mercedes Unimog 404 był produkowany w latach 1955 - 1980. 

UNIMOG 404 CABRIO

Mam w ofercie nowe okienka / nadstawki na drzwi do Unimoga 404.
Oferta dotyczy nowej tkaniny zewnętrznej (brezent, PVC lub tkanina cabrio), plexi i wewnętrznego materiału PVC. Dodatkowo w komplet wchodzą:
- trzy elementy metalowe (wypiaskowane i pomalowane, oznaczone na zdjęciu numerem 1 i 2).
- śrubki M4 przygotowane do przykręcenia pozostałych części do ramek. 

Zajmujemy się także renowacją okienek / nadstawek na drzwi do Unimoga 404. Jako tkaninę zewnętrzną stosujemy brezent w kolorze khaki i czarnym, jest także możliwość wykonania ich z tkaniny takiej jak na samochody cabrio czy z materiału PVC. 
W ofercie posiadamy także gotowe okienka w dwóch wersjach:

- skorzystanie z naszych części metalowych, oznaczonych na zdjęciu numerem 1 i 2. Okienka te nie są kompletne (brakuje większości części metalowych), oferta ta jest skierowana głównie do klientów, którzy posiadają kompletne okienka. Stan starych okienek jest zły, np. plexi jest nie przezroczysta i utrudnia widoczność podczas prowadzenia pojazdu.

- kompletne okienka, cały zestaw nadaje się od razu do zamontowania na samochodzie. Części metalowe malujemy na: czarny mat (opcja standard), kolor RAL 7013 oraz RAL 6003, istnieje także możliwość pomalowania elementów w kolorze wskazanym przez Państwa, w tym celu prosimy o kontakt.

Usługa obejmuje nową tkaninę zewnętrzną, plexi i wewnętrzny materiał PVC. Jeżeli jest taka Państwa wola możemy także zająć się wypiaskowaniem i pomalowaniem Państwa powierzonych części metalowych. W tej sprawie prosimy o kontakt.  

Oprócz wersji odwzorowanej na oryginale, w naszej pracowni opracowaliśmy zmodyfikowaną wersję dachu, nazwaliśmy ją / HMDS. Dzięki modyfikacji technologicznej możemy zaoferować dach niczym nie odbiegający od oryginału pod względem funkcjonalności w atrakcyjniejszej cenie. Dach jest w jednym kawałki, tylna część jest otwierania dzięki wszytym zamkom.

Dach został wykonany na podstawie oryginalnego wzoru, składa się on z dwóch części:

- góra i boki w jednym kawałku
- tył osobno

Dzięki Panu Romanowi nasza firma rozszerzyła swoją ofertę o dachy i okienka z tkaniny, Pan Roman zlecił nam wykonanie kopi dostarczonego, zniszczonego dachu z tkaniny.

Dachy te zakładane są na kabinę  samochodów ciężarowych Mercedes Unimog kabrio.

Trochę historii: Unimog (skrót od „Universal-Motor-Gerät”, z niem. „Pojazd Uniwersalny”) – marka nośników narzędzi specjalistycznych oraz pojazdów transportowo-roboczych dla bardzo trudnych warunków terenowych, czyli średnich samochodów ciężarowych z napędem na wszystkie koła, zdolnych do poruszania się w terenie, wykorzystywanych przez specjalistyczne służby i w wojsku.

Samochód wykorzystywany jest dla różnych celów: służy w rolnictwie, leśnictwie, służbach komunalnych (m.in. przy odśnieżaniu), systemach transportu szynowego (min. do napraw sieci trakcyjnej, holowania/spychania pojazdów szynowych, odśnieżania torowisk), straży pożarnej, w wojsku (m.in. jako karetka wojskowa) itd., a także w ciężkich pracach transportowych w trudnym terenie.

Stare modele, w których występują wersje kabrio i serie:

 • Unimog 401,

 • Unimog 404,

 • Unimog 406,

 • Unimog 411,

 • Unimog 416,

 • Unimog 421,

DACHY, NADSTAWKI NAD DRZWI / RAMKI OKIENNE Z TKANINY

 DO SAMOCHODÓW MERCEDES UNIMOG KABRIO 

 1. pl
 2. en

               KONTAKT:

               +48 502 493 461

               hmds.info@gmail.com

Social Media

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.