Zakupy w czasie zawieszenia działalności

 

 

INFORMACJA DLA OSÓB CHCĄCYCH DOKONAĆ ZAKUPU NASZYCH PRODUKTÓW NA STRONIE www.hmds.pl W TRAKCIE ZAWIESZENIA DZIAŁALNOŚCI.

Przeglądając naszą stronę na pewno zauważyli Państwo, że nie ma możliwości dokonania zakupu, jest to spowodowane zawieszeniem działalności (nie likwidacją) przez naszą firmę. W trakcie zawieszenia przyjmujemy zamówienia, wystarczy się z nami skontaktować telefonicznie lub przez pocztę e-mail, kontakt podajemy poniżej. Jeśli chodzi o formę i termin płatności oraz formę wysyłki to:

Termin realizacji – w związku z kilkoma czynnikami, mającymi wpływ na termin realizacji ciężko jest nam go ustalić jednoznacznie określić. Ze swojej strony mogę zapewnić, że w momencie przesłania wiadomości e-mail lub po kontakcie telefonicznym w sprawie złożenia zamówienia udzielę Państwu odpowiedzi na to pytanie.

Forma i termin płatności - wszystko zależy jaką formę Państwo wybierają, najprościej byłoby wybrać opcję przedpłata zwykłym przelewem bankowym lub płatność za pobraniem. Oczywiście przedpłata będzie się odbywała przed wysłaniem towaru do Państwa nie w trakcie złożenia zamówienia przez pocztę e-mail. Jeżeli jednak preferują Państwo płatność przelewem natychmiastowym to robimy to w następujący sposób: wcześniej drogą pocztową e-mail składają Państwo wstępne zamówienie następnie jak przywrócimy możliwość przez stronę, poinformuje Państwa o mozliwości złożenia ostatecznego zamówienia.

Forma wysyłki – w przypadku wybrania opcji wysyłki paczkomatem inpost prosimy także o podanie numeru lub adresu paczkomatu na jaki mamy wysłać przesyłkę.

Kontakt:

Pozdrawiamy / HandMadeDS / HMDS

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl