Czas realizacji zamówienia

TERMIN OTRZYMANIA PRZESYŁKI = 
TERMIN WYSYŁKI + CZAS DOSTAWY

Termin wysyłki zależy od dostępności towaru. Przy każdym produkcie jest podany termin, który informuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane. Dokładamy wszelkich starań aby czas realizacji zamówienia był jak najkrótszy.

Gdyby czas realizacji zamówienia miał się przedłużyć, poinformujemy Państwa niezwłocznie wysyłając e-meil na podany w zamówieniu adres.
W przypadku złożenia większej ilości zamówień, zsumujemy je wszystkie i wyślemy do Państwa w jednej przesyłce.
Każde zamówienie jest analizowane, jeżeli okaże się, że system np. źle naliczył koszty wysyłki lub nie uwzględnił rabatów, czy pakietów zakupowych, wyślemy do Państwa dokument potwierdzający zakup, który będzie uwzględniał aktualne ceny i rabaty, a ewentualna nadpłata będzie zwrócona na konto.

 

Płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy

mBank
Numer rachunku:  07 1140 2004 0000 3602 7609 9191

Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

 

TERMIN WYSYŁKI, DOSTĘPNOŚĆ oferty ŻYJ KOLOROWO:

 

  • KOLOROWA BLUZA MEDYCZNA- posiadamy na stanie magazynowym najpopularniejsze wersje kolorystyczne naszych modeli w rozmiarach, które są najczęściej zamawiane. Maksymalny czas realizacji zamówienia wynosi 7 dni.

 

  • KOLOROWY CZEPEK MEDYCZNY – stany magazynowe uzupełniamy na bieżąco, najczęściej wysyłamy towar następnego dnia. Po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie lub jeżeli jest taka możliwość nawet tego samego dnia.

 


Każdy towar w przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Przesyłki dostarczają firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych.

Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl